Nadstawki do palet

Solidne i niezawodne nadstawki na palety euro

Wykonujemy nadstawki na palety euro o wymiarach 80x60 i 120x80, ale również inne wymiary na zamówienie wg wytycznych klienta. Na Państwa życzenie możemy wykonać produkt w innych, dowolnych wymiarach. Zastosowanie nadstawek na palety euro praktycznie nie ma ograniczeń. Klienci wykorzystują je w aranżacji wnętrz, transporcie, magazynowaniu, a także jako grządki działkowe.

Nadstawki do palet euro z certyfikatem IPPC mają zastosowanie w wielu segmentach. Z powodzeniem współpracujemy z przedsiębiorcami zajmującymi się przemysłem i transportem, ponadto realizujemy zlecenia we współpracy z klientami prywatnymi, którzy wykorzystują nadstawki do celów dekoracyjnych. Dbamy o jakość i solidność. Konstrukcje wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji oddajemy standardowe rozmiary oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowych. Wykorzystujemy najwyższej klasy komponenty. Wytrzymałe drewno, solidne zawiasy, a także przemyślany proces produkcji to gwarancja niezawodności nadstawek na palety w niemal każdej sytuacji.

Atutem nadstawek na palety euro jest drewno poddane obróbce termicznej. Dzięki odpowiednim parametrom nadstawka doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach, gwarantując satysfakcję na najwyższym poziomie. Elastyczność konstrukcji zapewniają zawiasy wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników niekorzystnych. Ponadto precyzyjnie zaprojektowane nadstawki są funkcjonalne i praktyczne zarówno w przechowywaniu, jak i transporcie większej ilości z uwagi na możliwość intuicyjnego demontażu.

Posiadamy certyfikat IPPC

- Pobierz