Nadstawki do palet

Solidne i niezawodne nadstawki na palety euro

Wykonujemy nadstawki na palety euro o wymiarach 80x60 i 120x80, ale również inne wymiary na zamówienie wg wytycznych klienta. Na Państwa życzenie możemy wykonać produkt w innych, dowolnych wymiarach. Zastosowanie nadstawek na palety euro praktycznie nie ma ograniczeń. Klienci wykorzystują je w aranżacji wnętrz, transporcie, magazynowaniu, a także jako grządki działkowe.

Nadstawki do palet euro z certyfikatem IPPC mają zastosowanie w wielu segmentach. Z powodzeniem współpracujemy z przedsiębiorcami zajmującymi się przemysłem i transportem, ponadto realizujemy zlecenia we współpracy z klientami prywatnymi, którzy wykorzystują nadstawki do celów dekoracyjnych. Dbamy o jakość i solidność. Konstrukcje wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji oddajemy standardowe rozmiary oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowych. Wykorzystujemy najwyższej klasy komponenty. Wytrzymałe drewno, solidne zawiasy, a także przemyślany proces produkcji to gwarancja niezawodności nadstawek na palety w niemal każdej sytuacji.

Atutem nadstawek na palety euro jest drewno poddane obróbce termicznej. Dzięki odpowiednim parametrom nadstawka doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach, gwarantując satysfakcję na najwyższym poziomie. Elastyczność konstrukcji zapewniają zawiasy wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników niekorzystnych. Ponadto precyzyjnie zaprojektowane nadstawki są funkcjonalne i praktyczne zarówno w przechowywaniu, jak i transporcie większej ilości z uwagi na możliwość intuicyjnego demontażu.

Nadstawki na palety wielokrotnego użytku

Nadstawki na palety zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zoptymalizować przestrzeń. Ich głównym zastosowaniem jest bezpieczny transport drewnianych palet bądź wygodne magazynowanie z opcją komfortowego ułożenia palet na dowolnej wysokości. Aby zachować maksymalną funkcjonalność, zastosowano materiały, które nawet w trudnych warunkach wciąż zachowują najlepsze parametry. Ocynkowane zawiasy umożliwiają również wygodne złożenie nadstawki na palety, aby w łatwy sposób ograniczyć użytkowanie przestrzeni magazynowej czy miejsca na terenie ogrodu. Wykonane z sosny i świerku zapewniają doskonałe warunki użytkowe. Wytrzymały i odporny surowiec znacznie przedłuża żywotność konstrukcji. Nadstawki na palety wielokrotnego użytku cieszą się zainteresowaniem każdego, kto ceni jakość, funkcjonalność i estetykę. Starannie wykonana konstrukcja wprowadza w aranżacje nieco oryginalności w wersji bardzo naturalnej, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje przytulnego akcentu inspirowanego praktycznym stylem skandynawskim.

Posiadamy certyfikat IPPC

- Pobierz